Nikon D850. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 13499,00 PLN

oszczędzasz do 26%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe

*Informujemy, iż sprzedaż towarów Nikon w ramach Selektywnej Dystrybucji dokonywana jest jedynie na rzecz użytkowników końcowych, bez możliwości wprowadzania zakupionego towaru do dalszego obrotu handlowego poprzez Nabywcę w ramach prowadzonej poprzez niego działalności gospodarczej.

mając do dyspozycji niesłychane połączenie rozdzielczości, prędkości działania i czułości, nie tylko wykonujesz nieprzeciętną pracę. Prezentujesz swoje mistrzostwo.
Pełna swoboda twórcza. Bezkompromisowa jakość obrazu.
Odkryj nieznaną Ci dotąd bajeczność pełnoklatkowego formatu FX. Od studia aż po najodleglejsze zakątki globu.

zastosowana w modelu D850 szybka matryca formatu FX o ultrawysokiej rozdzielczości wynoszącej 45,7 mln skutecznych pikseli gwarantuje bogate w szczegóły obrazy o rozdzielczości 45,4 mln pikseli. Drukowanie obrazów o ultrawysokiej rozdzielczości w wyjątkowo obszernych formatach. Nagrywanie prawdziwych filmów pełnoklatkowych w rozdzielczości 4K. Matryca CMOS w technice BSI jest pozbawiona optycznego filtra dolnoprzepustowego, a przy tym wyposażona w ściśle przylegające do siebie mikrosoczewki w układzie scalonym i powłokę przeciwodblaskową. Światło wpadające przez obiektyw łatwiej dociera do fotodiod, co daje nieszablonową detalowość i olbrzymi zakres dynamiczny. A 153-polowy AF, pochodzący z modelu D5, gwarantuje perfekcyjną ostrość i wielkie pokrycie kadru konieczne do realizowania pełnoklatkowych fotografii w ultrawysokiej rozdzielczości.

Tak wygląda prędkość w rozdzielczości 45,4 mln pikseli

Dzięki nieporównanemu połączeniu szybkości działania, detalowości i precyzji utrwalisz ważne momenty na zdjęciach godnych prestiżowych nagród. Zdjęcia seryjne w pełnej rozdzielczości z maksymalną prędkością 9 kl./s. Fenomenalny autofokus.

Dzięki nieporównanemu połączeniu mocy obliczeniowej i wytrzymałości zarejestrujesz wszystkie ważne wydarzenia. Nikon D850 rejestruje zdjęcia z prędkością 7 kl./s. A po użyciu wielofunkcyjnego pojemnika na baterie MB-D18 z włożonym akumulatorem EN-EL18B (wykorzystywanym w modelu D5) możesz uzyskać szybkość nawet 9 kl./s. Fotografie w pełnej rozdzielczości możesz wykonywać nawet w formacie RAW, a akumulator EN-EL18B zezwala na zarejestrowanie choćby 1840 fotografii na jednym naładowaniu (w trybie fotografii pojedynczych, zgodnie ze standardami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association). Specjalny procesor AF błyskawiczne rozpoznawanie obiektów przy fotografowaniu z dużą liczbą klatek na sekundę. Choćby najmniejsze obiekty poruszające się nad wyraz szybko w słabych warunkach oświetleniowych są śledzone z niezwykłą precyzją. Dwa gniazda kart pamięci umożliwiają korzystanie z kart SD UHS-II i XQD – to najszybsze przystępne zestawienie.

Tak wygląda czułość na światło, niuanse i ekspresję

Wydobądź detaly ukryte w najciemniejszych sceneriach i najgłębszych cieniach. Wiodący w tej klasie zakres czułości ISO od 64 do 25600 można zwiększyć do odpowiednika zakresu od 32 do 102400.

Możesz rejestrować niemal pozbawione szumów fotografie przy wysokiej czułości ISO i uzyskać niewiarygodną precyzję obrazu, choćby fotografując w niemal całkowitych ciemnościach. Prędki procesor przetwarzania obrazu EXPEED 5, pochodzący z modelu D5, zapewnia perfekcyjną jakość fotografii w całym, nad wyraz szerokim zakresie czułości ISO. System autofokusa o sporej czułości działa z ogromną precyzją już od poziomu -3 EV we wszystkich polach AF, a w centralnym polu AF choćby od -4 EV (ISO 100, 20°C). Detektor pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli i zaawansowany system rozpoznawania scenerii błyskotliwe wyniki już od poziomu -3 EV.

To Twoje dzieło. Złożone z 45,4 mln pikseli.
Osiągi ponad wszystko. Jeśli zbratasz moc obliczeniową gwarantującą przetwarzanie obrazu w ultrawysokiej rozdzielczości ze swobodą fotografowania w dowolnych warunkach i w każdy sposób, wynajdziesz się o krok przed konkurencją.

Nieograniczona kreatywność. Długi czas pracy. Precyzja. Nikon D850 nie tylko spełnia swoje zadanie – wynosi perfekcję na jeszcze wyższy poziom. Za każdym razem uzyskujesz bezkompromisowe osiągi, niezależnie od tego, czy dla wielkości fotografii w formacie RAW wybierzesz ustawienie znaczna, przeciętna, czy niewiele znacząca. Równocześnie aparat, jak i opcjonalny wielofunkcyjny pojemnik na baterie MB-D18 są precyzyjnie zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zyskujesz dzięki czemu swobodę dłuższego fotografowania w każdych okolicznościach. Jest to także pierwsza w historii lustrzanka cyfrowa wyposażona w tryb focus-stackingu, który zezwala na rejestrowanie istotnie ostrych fotografii przy szerokiej głębi ostrości.

PRZYRODA

Zachowuj unikatowość. Dzięki poziomowi rozdzielczości, ostrości i prędkości umożliwiającemu rejestrowanie wyjątkowych, zachwycających zdjęć. Zabierz odbiorców na miejsce zdarzeń.

SPORT

Wyróżniaj się. Posiądź sztukę ukazujenia ruchu dzięki jedynemu w swym typu połączeniu szybkości działania, rozdzielczości i precyzji.

ŚLUBY

obszerne emocje. Subtelne gesty. Postaraj się uchwycić siłę i energię emanującą z intymnych chwil dzięki skrupulatnej kontroli i olśniewającej ostrości.

POKAZ MODY

Przełamuj konwencje. Ustanawiaj własne reguły. Jeśli dysponujesz mocą obliczeniową, która zagwarantuje niczym nieograniczoną swobodę przetwarzania obrazu, Twoje najważniejsze zdjęcia nie tylko będą imponować. Staną się symbolami czasów.

KOMUNIKACJA

Rejestruj więcej. Czekaj mniej. Dzięki wyjątkowo szybkiemu przesyłaniu informacji i komunikacji bezprzewodowej, Nikon D850 usprawni Twoją pracę.

Port USB 3.0 gwarantuje szybką transmisję obszernych ilości informacji, co wyjątkowo ułatwia fotografowanie po nawiązaniu połączenia z komputerem. W celu korzystania z ultraszybkiego połączenia bezprzewodowego i przewodowego Ethernet możesz sparować aparat D850 z opcjonalnym przekaźnikiem bezprzewodowym WT-7A. Pozwala na on wysyłanie plików do serwera FTP lub komputera z maksymalną prędkością 866,7 Mb/s. Możesz też skonfigurować prędkie przesyłanie plików JPEG o wysokiej jakości za pośrednictwem usługi SnapBridge do swojego profilu w mediach społecznościowych lub do bezpiecznej galerii online. Rewelacyjnym zastosowaniem tej funkcji jest np. Pokazywanie klientowi z drugiego końca świata postępów w sesji fotograficznej. Usługa SnapBridge również dodawanie do fotografii wyraźników geograficznych.

Współpraca z usługą SnapBridge
zaimplementowane w aparat funkcje Bluetooth® i Wi-Fi® są przystępne jedynie w połączeniu z usługą SnapBridge. Żeby z niej korzystać za pomocą tego aparatu, należy najpierw zainstalować w zgodnym urządzeniu inteligentnym aplikację SnapBridge marki Nikon.

Korzystanie z aplikacji SnapBridge
kryteria systemowe: System Android w wersji 5.0 lub nowszej System iOS w wersji 8.4 lub nowszej Urządzenie zgodne ze standardem Bluetooth® w wersji 4.0 albo nowszej.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe