Nikon D7500. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 5149,00 PLN

oszczędzasz do 59%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
  • Rozdzielczość: 20.9 Mpx
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
  • Przekątna ekranu: 3 "
  • Wizjer: tak
  • Nagrywanie filmów: 4096 x 2160 (4K)

Nikon D7500 - mistrzowskie rozwiązania w kompaktowej obudowie Aparat fabrycznie nowy, mający zastępcze opakowanie. Obowiązuje na niego pełna gwarancja producenta. Nikon D7500 to aparat w którym zastosowano większość rozwiązań z wyższej półki zamknięty w mniejszej, bardziej kompaktowej obudowie.

uwydatnia się genialną szybkostrzelnością 8kl/s, ogromnym zakresem czułości ISO oraz filmowaniem w jakości 4K. Całość dopełnia 51 polowy AF, a także uszczelniana pokrywa. Znakomicie sprawdzi się zarówno w fotografii reporterskiej jak i podróżniczej.

Co akcentuje aparat Nikon D7500? Rozwiązania z flagowego modelu D500. W aparacie Nikon D7500 użyto większość rozwiązań z modelu D500, w tym także tą samą matrycę o rozdzielczości 20.9 mln pikseli.

dzięki czemu aparat ten zezwala na tworzenie obrazów o płynnych przejściach tonalnych i istotnie niskim poziomie szumu, choćby przy bardzo wysokich czułościach. Idealnie sprawdza się jednocześnie przy zdjęciach jak i filmie.

Przykładowe zdjęcia zrobione aparatem Nikon D7500 zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych Ogromny zakres czułości ISO 100-51200 z możliwością powiększenia do ISO 1.640.000 sprawia,bezproblemowo możesz robić fotografie niemal w całkowitej ciemności.

Bez konieczności użytkowania statywu z powodzeniem wykonasz zdjęcia w mroku. Wykorzystanie procesora EXPEED 5 zapewnia wyjątko niski poziom szumu, nawet przy najwyższych przystępnych czułościach. Uchwyć każdy detal.

nieprzeciętne rozpoznawanie obiektów. Precyzyjne ustalanie ekspozycji choćby przy aktywnych ujęciach. Współdziałanie czujnika pomiaru ekspozycji RGB o 180 tys. Pikseli z zaawansowanym systemem rozpoznawania scenerii zagwarantuje realizowanie udanych fotografii w każdej sytuacji - choćby jeśli kadr obejmuje małe lub ekspresowo poruszające się obiekty.

w przypadku scenerii o wysokim kontraście nowa metoda pomiaru broniąca jasne obszary przed prześwietleniem będzie nadawać priorytet najjaśniejszym obiektom występującym w kadrze,zapobiegać ich prześwietleniu.

za każdym razem ostro. Niezwykle dokładny AF. Niezależnie od tego, co fotografujesz, 51-polowy AF momentalnie ustawi ostrość na wyszczególnionym obiekcie i już jej nie straci. Choćby gdy jedynym źródłem światła jest Księżyc.

System AF mieści 15 środkowych czujników krzyżowych i zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Dzięki czemu można wykonywać fotografie nocne o doskonałej ostrości bez dopełniającego źródła światła.

Tryb wyboru pola AF z grupy ułatwia wykrywanie i śledzenie stosunkowo niewielkich obiektów znajdujących się blisko kontrastowego albo rozpraszającego tła. Czas na film. Rejestrowanie tworzyw video w rozdzielczości 4K/UHD.

Możliwość rejestrowania materiałów w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p albo w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 50p/60p. Aparat dostarcza czysty sygnał wyjściowy HDMI: może nawet przekazywać nieskompresowany sygnał HDMI równocześnie do zewnętrznego urządzenia i do włożonej do aparatu karty pamięci SD.

Filmy można optymalizować pod kątem maszyn inteligentnych, nagrywając je w formatach MP4 i AAC. A opracowany poprzez firmę Nikon mechanizm elektronicznej redukcji drgań znacząco ogranicza wpływ drgania aparatu na filmy nagrywane z ręki w jakości Full HD.

Uwiecznij zmiany. Film poklatkowy. Przekształć miejskie scenerie i wschody słońca w sekwencje filmowe o szerokiej prędkości odtwarzania przy pomocy wbudowanego interwalometru i funkcji nagrywania filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD.

Łatwo stworzysz w aparacie filmy poklatkowe w rozdzielczościach 4K/UHD i Full HD. Funkcja wygładzania ekspozycji ograniczy niechciane efekty migotania obrazu powstające przy korzystaniu z trybu automatyki ekspozycji, np.

z preselekcją przysłony. Uchwycisz każdą chwilę. Tryb fotografii seryjnych z prędkością 8 kl./s. Możliwość uzyskania perfekcyjnego ujęcia nawet w przypadku błyskawicznie rozgrywających się wydarzeń. Możliwość rejestrowania do 50 fotografii w formacie NEF (RAW) lub 100 fotografii JPEG w jednej kolekcji.

Nigdy nie przegapisz najważniejszego momentu danego wydarzenia. Rejestrowanie do 50 fotografii z szybkością około 8 kl./s w skompresowanym, bezstratnym, 14-bitowym formacie RAW. Albo rejestrowanie do 100 znacznych fotografii JPEG Fine w jednej serii.

Pełne śledzenie AF/AE w trakcie wykonywania fotografii seryjnych zapewnia,prędkość rejestracji nie jest osiągana kosztem precyzji obrazu. Zmień perspektywę. Odchylany ekran i dotykowe części sterujące. Nieprzewidziane przygody mogą Cię spotkać wszędzie.

Za jednym dotknięciem szykownego, odchylanego ekranu dotykowego ustawisz ostrość i zrobisz zdjęcie, trzymając aparat wysoko nad głową lub ustawiając go pod niecodziennym kątem. Odchylany wyświetlacz o przekątnej 8 cm (3,2 cala) pozwala na obsługę AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych składników sterujących podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo.

A wygodnie umieszczone pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny upraszczają zmianę ustawień w trakcie fotografowania. Wizjer optyczny o wysokiej rozdzielczości perfekcyjne zdjęcia wykonywane bez rozpraszania uwagi.

To osiągalne dzięki wizjerowi optycznemu z pryzmatem pentagonalnym, który zapewnia niemal 100-procentowe pokrycie kadru. Układ optyczny wizjera zagwarantuje niewiarygodną wyrazistość obrazu oglądanego przez obiektyw.

Światło słoneczne, odblaski i drgania są eliminowane: widzisz dokładnie to, co zarejestrujesz. A jeśli używasz teleobiektywu, dzięki wizjerowi możesz trzymać aparat w sposób rozszerzający stabilność ujęć.

Dziel się emocjami. SnapBridge. Połącz aparat z urządzeniem inteligentnym za pomocą technice SnapBridge. Możesz synchronizować zdjęcia podczas ich wykonywania. Możesz fotografować zdalnie za pomocą urządzenia inteligentnego.

Opracowana przez firmę Nikon technologia SnapBridge gwarantuje stałą łączność aparatu D7500 z urządzeniem inteligentnym za pośrednictwem technologii Bluetooth low energy. Aparat może przesyłać wykonywane zdjęcia do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania zawsze nowego połączenia.

Filmy można przesyłać ręcznie dzięki obsłudze łączności Wi-Fi przez aparat. Dodatkowo technika SnapBridge pozwala na zdalną obsługę aparatu za pomocą urządzenia inteligentnego. Niezwykle komfortowa konstrukcja aparatu Dzięki potężnie wyprofilowanemu uchwytowi model D7500 wydaje się być po prostu przedłużeniem ręki.

Jedno naładowanie akumulatora wystarcza na długi czas fotografowania. Potwierdzona testami solidność migawki aparatu wynosi 150 tys. Cykli. Korpus aparatu jest zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych, co zapobiega uszkodzeniu wewnętrznych układów elektronicznych poprzez drobiny kurzu lub krople wody.

Opis towaru na polskiej stronie producenta Porównanie lustrzanek APS-C. Nikon D7500, D7200 i D500 - artykuł na Blog.cyfrowe.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Lustrzanki cyfrowe